Mesafeli Satış SözleşmesiÖDEME VE TESLİMAT

1.Satın aldığınız ürün ile ilgili ödemeyi, Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak GARANTİ Bankası hesabımıza yapabilirsiniz

2.Sitemiz üzerinden yönlendirileceğiniz ödeme sistemi üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da GARANTİ Bank online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ödemeleri iyzico ödeme sistemi ile yapmış olduğumuz işbirliği çerçevesinde iyzico platformuna yönlendirilmek suretiyle yapılmaktadır. İyzico güvenlik ve veri politikalarını ilan edilen internet sayfaları üzerinden takip edebilirsiniz. Firmamızın iyzico ödeme sistemine müdahale etme imkanı bulunmamaktadır. Bu ödeme platformunu kullanmanız halinde tüm sorumluluk iyzico firmasına ait olacaktır. 

3.Sipariş Bedeli İadesi; Ürünlerimiz kişiye özel üretim olduğu için iade kabul edilmemektedir.
Ancak tarafımızdan kaynaklanan bir durumda telafisi yapılacaktır. Siparişlerinizin tarafımızdan kaynaklanan (stok vs) olası sebeplerle iptali durumunda; üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak işletmemiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4.Teslimat; Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en hızlı şekilde  kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 1-15 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
 
5.Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Bursa merkezli işletmemizden ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

6.Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

7.Ödeme Takibi; Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.  Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
Lütfen dikkat ediniz!

Satın aldığınız ürünün sevkiyatı sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda internet sayfamızda bulunan iletişim kanallarını kullanarak ve durumu kurumsal elektronik postamıza iletmek suretiyle bildiriniz.
 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Firmamıza göndereceğiniz elektronik posta içeriğinde ürün hakkındaki memnuniyet / şikayet ve önerilerinizi i kısaca belirtirseniz ürün ile ilgili çalışmalarımızda sizlere daha iyi hizmet sunmamızı sağlamış olacaksınız.